+420 221 729 290 info@max-immo.cz
CZ | EN
 
 

Aktuality

Společnost MAX Immo nominována na ocenění CIJ Awards Czech Republic 2017 ve dvou kategoriích

Společnost MAX Immo nominována na ocenění CIJ Awards Czech Republic 2017 ve dvou kategoriích

Realitní společnost MAX Immo je nominována na udělení ocenění CIJ Awards Czech Republic 2017 v kategoriích Investment Transaction of the Year a Best Retail Power Broker Team. Vyhlášení vítězů letošního ročníku se uskuteční 30. listopadu v pražském hotelu Marriott.

MAX Immo se specializuje na poradenství v oblasti nemovitostí a maloobchodních pronájm
ův prémiových lokalitách v centru Prahy. Je členem mezinárodní skupiny The International Retail Network, kterou reprezentují retailoví specialisté z celého světa.

MAX Immo, pod vedením jednatele Carla Gradla, poskytla poradenství mezinárodní investi
ční společnosti Redevco při nákupu jedinečné neo-renesanční a secesní budovy City Palais, která se prodala za více než 40 milionů eur. Celá transakce trvala déle než dva roky a byla úspěšně dokončena v listopadu tohoto roku. City Palais se nachází na adrese 28.října 13 v srdci hlavní pražské třídy, známé jako “Zlatý kříž”. Tato výjimečná budova nabízí více než 7 000 m2 komerčních prostor v šesti nadzemních a dvou podzemních podlažích. MAX Immo také exkluzivně zajišťuje pronájem celé budovy.

Mezi retailové projekty uskute
čněné v roce 2017 patří například pronájem v Pařížské ulici pro světoznámého módního návrháře Philipp Plein, pronájem nově zrekonstruovaného Harrachovského Paláce v ulici Jindřišská a zprostředkování komerčních prostor pro nový fitness koncept na českém trhu John Reed Fitness.

Webdesign

© 2018, MAX immo | Přihlášení pro agenty | Přihlášení pro partnery