Max Immo
Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

O nás
Cílem společnosti MAX Immo je svým klientům poskytovat v oblasti pronájmu a prodeje nemovitostí čestné, profesionální a plně transparentní služby.
MAX Immo je prémiovou realitní společností, která působí na českém trhu od roku 2009. Dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu, investic, správy aktiv a nákupních center umožňují týmu jejich specialistů poskytovat služby šité na míru konkrétním vlastníkům, investorům i nájemníkům.
Poskytuje služby v oblasti prodeje a pronájmu maloobchodních prostor a kanceláří, investiční služby a poradensví.
Je členem mezinárodní skupiny The International Retail Network, kterou reprezentují retailoví specialisté z celého světa.
 • Carlo Gradl
 • Herbert Heindl
 • Martin Indra
 • Aneta Rašovská
 • Petra Macháčková
 • Tereza Unarová
 • Carlo Gradl

  Carlo Gradl

  Jednatel / Investment

  Carlo, narozen v Německu, žije a pracuje v České republice od roku 1992. Mluví plynně česky, anglicky a německy. Od roku 1994 do roku 2001 byl partnerem ve společnosti Apollo Real Estate Consultants se specializací na marketing a pronájem nemovitostí. Poté se připojil k pražské developerské společnosti COPA, jakožto ředitel prodeje a marketingu, kde získal rozsáhlé znalosti v oblasti retail marketingu a managementu. V roce 2007 nastoupil na pozici ředitele maloobchodu ve společnosti Colliers International.

  V roce 2009 založil společnost MAX Immo, jež se specializuje na prodej a pronájem maloobchodních a investičních nemovitostí v prémiových lokalitách.

  Carlo spolupracoval a dodnes spolupracuje s mnoha známými společnostmi a značkami, jako jsou Redevco, Commerzreal, C&A, Tommy Hilfiger, Douglas, Marionnaud, Paul, Starbucks, Cerutti, Citibank, Geox, Högl a dalšími.

  +420 603 434 343

 • Herbert Heindl

  Herbert Heindl

  Partner / Development

  Development

  +420 603 161 654

 • Martin Indra

  Martin Indra

  Komerční pronájmy

  Ing. Martin Indra v roce 2007 ukončil studia na Vysoké škole ekonomonické v Praze, obory Mezinárodní obchod a Evropská integrace. V témže roce nastoupil do oddělení pronájmu maloobchodních prostor ve společnosti Colliers International. Ve společnosti MAX Immo pracuje od jejího vzniku v roce 2009 a je zodpovědný právě za pronájmy maloobchodních prostor, a to s působností v celé České republice s výraznějším zaměřením na Prahu.

  Martin pomáhal zprostředkovat pronájmy v žádaných lokalitách, jako jsou ulice Na Příkopě, Václavské náměstí či nákupní centrum Anděl na pražském Smíchově. Spolupracoval například se značkami Bobbi Brown, Next, C&A, Baťa, Högl, Pylones, Geox, T.M. Lewin, Ecco, Grand Optical a dalšími.

  +420 777 883 315

 • Aneta Rašovská

  Aneta Rašovská

  Komerční pronájmy

  Ing. Aneta Rašovská vystudovala obor Podnikové finance a obchod na unverzitě VUT v Brně. Po ukončení studia v roce 2011 pracovala jako Client Financial Management Analyst ve společnosti Accenture v Praze. Poté se v roce 2014 přidala k developerské realitní společnosti Zeitgeist Asset Management.

  Dnes působí ve společnosti MAX Immo jako konzultant v oblasti komerčních nemovitostí a je odpovědná za přípravu projektů. Mluví plynně česky a anglicky.

  +420 734 855 805

 • Petra Macháčková

  Petra Macháčková

  Komerční pronájmy

  Petra vystudovala obchodní akademii se specializací na ekonomii a management a má 20 let praxe na realitním trhu, z toho 10 let v oblasti pronájmů komerčních nemovitostí.

  V rámci své kariéry Petra pracovala mimo jiné pro vedoucí mezinárodní investory, developery a realitní poradce na projektech v České republice (Praha i regiony) a CEE a do MAX IMMO přináší výbornou znalost trhu a dlouholeté zkušenosti a vztahy s významnými klienty. Petra se specializuje na komerční pronájmy, tedy kanceláře a obchody (obchodní centra i kamenné obchody, vč. „high street“ ). Během své kariéry Petra zprostředkovala nespočet transakcí komerčních pronájmů i prodejů, a to v pozici reprezentující jak pronajímatele, tak nájemce.

  +420 605 296 541

 • Tereza Unarová

  Tereza Unarová

  Office Manager

  Bc. Tereza Unarová se k MAX Immo týmu připojila v listopadu 2018. Vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, Fakultu regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Tereza je zodpovědná za chod kanceláře, správu databáze a podporu týmu MAX Immo.

  +420 722 408 095