Max Immo

O nás
Cílem společnosti MAX Immo je svým klientům poskytovat v oblasti pronájmu a prodeje nemovitostí čestné, profesionální a plně transparentní služby.
MAX Immo je prémiovou realitní společností, která působí na českém trhu od roku 2009. Dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu, investic, správy aktiv a nákupních center umožňují týmu jejich specialistů poskytovat služby šité na míru konkrétním vlastníkům, investorům i nájemníkům.
Poskytuje služby v oblasti prodeje a pronájmu maloobchodních prostor a kanceláří, investiční služby a poradensví.
Je členem mezinárodní skupiny The International Retail Network, kterou reprezentují retailoví specialisté z celého světa.
 • Carlo Gradl
 • Martin Indra
 • Tereza Unarová
 • Carlo Gradl

  Carlo Gradl

  Jednatel / Investment

  Carlo, narozen v Německu, žije a pracuje v České republice od roku 1992. Mluví plynně česky, anglicky a německy. Od roku 1994 do roku 2001 byl partnerem ve společnosti Apollo Real Estate Consultants se specializací na marketing a pronájem nemovitostí. Poté se připojil k pražské developerské společnosti COPA, jakožto ředitel prodeje a marketingu, kde získal rozsáhlé znalosti v oblasti retail marketingu a managementu. V roce 2007 nastoupil na pozici ředitele maloobchodu ve společnosti Colliers International.

  V roce 2009 založil společnost MAX Immo, jež se specializuje na prodej a pronájem maloobchodních a investičních nemovitostí v prémiových lokalitách.

  Carlo spolupracoval a dodnes spolupracuje s mnoha známými společnostmi a značkami, jako jsou Redevco, Commerzreal, C&A, Tommy Hilfiger, Douglas, Marionnaud, Paul, Starbucks, Cerutti, Citibank, Geox, Högl a dalšími.

  +420 603 434 343

 • Martin Indra

  Martin Indra

  Komerční pronájmy

  Ing. Martin Indra v roce 2007 ukončil studia na Vysoké škole ekonomonické v Praze, obory Mezinárodní obchod a Evropská integrace. V témže roce nastoupil do oddělení pronájmu maloobchodních prostor ve společnosti Colliers International. Ve společnosti MAX Immo pracuje od jejího vzniku v roce 2009 a je zodpovědný právě za pronájmy maloobchodních prostor, a to s působností v celé České republice s výraznějším zaměřením na Prahu.

  Martin pomáhal zprostředkovat pronájmy v žádaných lokalitách, jako jsou ulice Na Příkopě, Václavské náměstí či nákupní centrum Anděl na pražském Smíchově. Spolupracoval například se značkami Bobbi Brown, Next, C&A, Baťa, Högl, Pylones, Geox, T.M. Lewin, Ecco, Grand Optical a dalšími.

  +420 777 883 315

 • Tereza Unarová

  Tereza Unarová

  Office Manager

  Bc. Tereza Unarová se k MAX Immo týmu připojila v listopadu 2018. Vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, Fakultu regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Tereza je zodpovědná za chod kanceláře, správu databáze a podporu týmu MAX Immo.

  +420 722 408 095