Max Immo

  O nás
  Cílem společnosti MAX Immo je svým klientům poskytovat v oblasti pronájmu a prodeje nemovitostí čestné, profesionální a plně transparentní služby.
  MAX Immo je prémiovou realitní společností, která působí na českém trhu od roku 2009. Dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu, investic, správy aktiv a nákupních center umožňují týmu jejich specialistů poskytovat služby šité na míru konkrétním vlastníkům, investorům i nájemníkům.
  Poskytuje služby v oblasti prodeje a pronájmu maloobchodních prostor a kanceláří, investiční služby a poradensví.
  Je členem mezinárodní skupiny The International Retail Network, kterou reprezentují retailoví specialisté z celého světa.
  • Carlo Gradl
  • Martin Indra
  • Carlo Gradl

   Carlo Gradl

   Jednatel / Investment

   Carlo, narozen v Německu, žije a pracuje v České republice od roku 1992. Mluví plynně česky, anglicky a německy. Od roku 1994 do roku 2001 byl partnerem ve společnosti Apollo Real Estate Consultants se specializací na marketing a pronájem nemovitostí. Poté se připojil k pražské developerské společnosti COPA, jakožto ředitel prodeje a marketingu, kde získal rozsáhlé znalosti v oblasti retail marketingu a managementu. V roce 2007 nastoupil na pozici ředitele maloobchodu ve společnosti Colliers International.

   V roce 2009 založil společnost MAX Immo, jež se specializuje na prodej a pronájem maloobchodních a investičních nemovitostí v prémiových lokalitách.

   Carlo spolupracoval a dodnes spolupracuje s mnoha známými společnostmi a značkami, jako jsou Redevco, Commerzreal, C&A, Tommy Hilfiger, Douglas, Marionnaud, Paul, Starbucks, Cerutti, Citibank, Geox, Högl a dalšími.

   +420 603 434 343

  • Martin Indra

   Martin Indra

   Komerční pronájmy

   Ing. Martin Indra v roce 2007 ukončil studia na Vysoké škole ekonomonické v Praze, obory Mezinárodní obchod a Evropská integrace. V témže roce nastoupil do oddělení pronájmu maloobchodních prostor ve společnosti Colliers International. Ve společnosti MAX Immo pracuje od jejího vzniku v roce 2009 a je zodpovědný právě za pronájmy maloobchodních prostor, a to s působností v celé České republice s výraznějším zaměřením na Prahu.

   Martin pomáhal zprostředkovat pronájmy v žádaných lokalitách, jako jsou ulice Na Příkopě, Václavské náměstí či nákupní centrum Anděl na pražském Smíchově. Spolupracoval například se značkami Bobbi Brown, Next, C&A, Baťa, Högl, Pylones, Geox, T.M. Lewin, Ecco, Grand Optical a dalšími.

   +420 777 883 315